تاثیر یک فرش خوب در دکوراسیون منزل

استفاده از فرش ماشینی در دکوراسیون منزل ، مخصوصا برای ما ایرانی‌ها نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند ، چون علاوه بر زیبایی ، برای بسیاری از ما حکم سرمایه گذاری برای آینده هم دارد. همچنین انتخاب فرش مناسب دکوراسیون میتواند جلوه زیبایی رو به دکوراسیون منزل ببخشد. در این مطلب نکات خاصی در مورد دکوراسیون فرش ماشینی در منزل ترتیب داده ایم.

شما باید فرشی را انتخاب کنید که تا حدی کف خانه را بپوشاند.فرشی را که در اتاق پذیرایی استفاده می کنید ، باید به حدی باشد که حداقل زیر پایه های جلوی مبلمان را در بگیرد . همچنین فرش اتاق خواب به گونه ای باشد که وقتی از خواب بیدار می شوید و پای خود را روی کف اتاق می گذارید ، پایتان روی فرش قرار گیرد.

مساحت فرش را هیچگاه نباید برابر با مساحت اتاق یا مساحت فضای داخلی انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر فضای داخلی 12 متر مربع مساحت دارید ، نباید از فرش 12 متری استفاده نمایید. لوازم داخلی مانند گلدان ها ، میز تلویزیون و دیگر لوازم تزیینی باید بیرون از فرش قرار بگیرند.

در هنگام چینش فرش ماشینی در فضاهای خالی مانند لبه دیوار ها را خالی بگذارید.وجود فضای خالی ما بین فرش و دیوار خانه شما رو زیباتر و جذاب تر نشان دهد.

اگر تصمیم به خرید لوازم منزل خود را در ابتدای کار دارید ، اول فرش ماشینی خود را انتخاب کنید.اگر شما فرش را در مرحله ی آخر بگذارید ، شاید انتخاب فرشی که مطابق با لوازم داخلی منزل باشد زمان طولانی را نیاز داشته باشد.همچنین در این صورت شما راحت تر می توانید دیگر لوازم خانه مانند پرده و مبلمان را مطابق با فرش انتخاب کنید.

اگر سبک شما در دکوراسیون منزل سبک کلاسیک است ، بهتر است از فرش های مدرن استفاده نکنید.فرش های مدرن به فرش هایی می گویند که به تازگی در بازار فرش با طرح های جدید رایج شده است.استفاده از فرش با پوست با فرش های سنتی ایرانی بهترین انتخاب برای کاربرد فرش در دکوراسیون به سبک کلاسیک است.

برای انتخاب رنگ فرش ماشینی بهتر است که فرش با رنگ تیره تر از طیف رنگی مورد استفاده دکوراسیون انتخاب شود. رنگ فرش باید نسبت به رنگ مبلمان گرم تر و تیره تر باشد تا جلوه ی خاصی به دکوراسیون منزل شما بدهد.استفاده از فرش های با طرح گل ، بوته و ترنج و فرش های ایرانی که طرح و نقشه ای شلوغ دارند ، برای سبک های مدرن دکوراسیون به هیچ وجه توصیه نمی گردد.

کلید واژه:

'فرش' ، 'فرش ماشینی' ، 'انتخاب فرش مناسب دکوراسیون' ، 'دکوراسیون فرش ماشینی' ، 'فرش اتاق خواب' ، 'فرش 12 متری' ، 'فرش های سنتی ایرانی' ، 'کاربرد فرش' ، 'فرش های مدرن' ، 'رنگ فرش' ، 'انتخاب رنگ فرش ماشینی'

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا