قوانین فرش پهن کردن

آيا فرش پهن کردن هم قوانيني دارد؟

فرش در دکوراسيون خانه در اولويت قرار دارد اما انتخاب فرش مناسب فقط منحصر به رنگ و طرح آن نيست. بايد بدانيد فرشي که مي خريد چگونه پهن کنيد؟

هنگام خريد و انتخاب فرش يا قالي براي خانه مي توانيد به جاي يک فرش بزرگ از چندين قاليچه کوچک در کنار هم استفاده کنيد. اين ايده، نماي زيباتري نيز به فضا مي بخشد و مي توان چيدمان زيباتري براي اتاق نشيمن داشت.

براي اينکه فضاي مدرن تر و شيک تري در اتاق يا پذيرايي داشته باشيد بايد بين ديوار و فرش فاصله باشد. يعني فرش بايد حداقل چند سانتي متر کوچک تر از متراژ اتاق باشد تا کمي از زمين و کفپوش هم ديده شود.

فرشي براي زير ميزناهارخوري انتخاب کنيد که از عرض ميز و صندلي ها بزرگ تر باشد.

قالي يا فرش باريک و به اصطلاح کناره هاي زيبايي مي توان براي پر کردن راهروهاي خانه خريداري کرد. ورودي خانه نيز اگر فضاي باريک و راهرو مانند دارد را نيز خوب است با قالي پر کنيم.

استفاده از فرش های با متراژ بزرگ این امکان را فراهم می سازد که مي توان همه مبل و صندلي ها را روي فرش قرار داد ، در این صورت دیگر نیازی نیست دوپايه روي زمين و دو پايه روي فرش باشد؛ هر چهارپايه مبلمان را می توان روي فرش قرار داد.

کليد واژه:

 فرش ، 'انتخاب فرش' ، 'انتخاب طرح و رنگ فرش' ، 'خريد و انتخاب فرش يا قالي' ، 'فرش بزرگ' ، قاليچه، قالی ، کناره ، 'پهن کردن فرش' ، 'قوانین پهن کردن فرش' ، 'خرید فرش' 

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا