یک فرش شویی یا قالیشویی باید چه شرایطی برای شستشوی فرش داشته باشد؟

در رابطه با فرش ماشيني مرجعي رسمي به نام اتحاديه صنف قاليشويان در هر شهر وجود دارد که اين اتحاديه در طول سال ، هر شش ماه يک بار، قيمتي مصوب و رسمي را براي شست و شوي فرش و قالي و موکت به قاليشويان اعلام مي‌کند و تمامي قاليشويان موظف به رعايت و اعمال اين قيمت ها هستند. همان‌طور که مي‌دانيد شست و شوي فرش ، قالي و موکت در قاليشويي‌ها براساس متر مربع محاسبه مي‌شود. 

 مواردي همچون شست و شوي تابلو فرش يا فرش‌هاي سنتي و فرش ايراني و يا در صورتي که شست شوي فرش شما نيازمند خدماتي خاص و اضافي باشد ؛ توصيه مي‌شود حتما در نحوه توافق، دقت لازم و کافي را داشته و سندي از توافق خود در اختيار داشته باشيد.

به طور کلي مي‌توان گفت هزينه شست‌وشوي قالي و موکت براساس متر مربع از سوي اتحاديه قاليشويان مشخص و تعيين شده است؛ اما در برخي موارد، هزينه نهايي به صورت توافقي است بدين ترتيب که طرفين پس از صحبت با يکديگر، در قيمتي مشخص به توافق مي‌رسند؛ لازم به ذکر است که قيمت به دست آمده به دستور العمل يا مصوبه خاصي بستگي ندارد.

بهتر است در ابتدا به اين نکته اشاره کنيم که شست‌وشوي زياد فرش ، به خصوص فرش‌هاي قديمي و فرش‌هايي که توسط انگشتان هنرمندانه اساتيدي بزرگ بافته شده و در دل تار و پود آن‌ها ، خاطره‌هاي بسيار وجود دارد؛ به هيچ عنوان کاري عاقلانه نيست و مي‌توان با بهره‌گيري از روش‌هاي ديگر به تميزکردن اين فرش‌ها اقدام کرد. شما با اقداماتي ساده مي‌توانيد پاکيزگي نسبي را به اين فرش‌ها باز گردانيد؛ مي‌توانيد با جارو برقي گردوغبار و خاک را از دل تار و پود اين فرش‌هاي با ارزش بگيريد و سپس با بهره‌گيري و استفاده از شامپوهاي مخصوص و مناسب براي فرش ، پاکيزگي و درخشندگي را به فرش‌هاي منزل خود بازگردانيد.

در مورد شست و شوی فرشهای ماشینی گفته میشود فرشهای 1200 شانه به دليل تراکم بالا شستشوي راحت تري نسبت به ساير فرشها ( فرش های 1000 شانه و فرشهای 700 شانه دارند.

کلید واژه:

فرش ، 'فرش ماشینی' ، قالیشویی ، قالیشویان ، 'شست و شوی فرش' ، 'شست و شوی قالی' ، 'شست و شوی موکت' ، 'قالیشویی ها' ، 'فرش 1200 شانه' ، 'شستشوی فرش 1200 شانه' ، 'فرش های 1000 شانه' ، 'فرشهای 700 شانه' ، 'شست و شوي تابلو فرش' ، 'فرش‌هاي سنتي' ، 'فرش ايراني' ، 'هزينه شست‌وشوي قالي و موکت' ،  'فرش‌هاي قديمي' ، 'شامپو فرش'

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا