پاک کردن لکه از فرش

erasing_the_stain_on_the_carpet.jpg

يکي از مشکلاتي که ممکن است براي فرش ماشینی رخ دهد به وجود آمدن لکه هاي محتلف برروي آنهاست که علاوه برپاک کردن لکه مايعاتي که به پشت  فرش ماشینی رسوخ کرده را بايد تميز نمود و فرش را در معرض هوا قرار داده تااز پوسيدگي فرش ماشینی جلوگيري شود مايعاتي مانند چاي شربت و...در صورتيکه برروي فرش ريخته شود اگر کاملا در بافت فرش ماشینی نفوذ نکرده سريعا آن را برميداريم وبا استفاده از پارچه نخي مرطوب و کمي آغشته به صابون يا مايع برروي محلي که لکه ايجاد شده کشيده تا کاملا سطح فرش ماشینی تميز شود. 
تميز نمودن فرش دستبافت اين اهميت رادارد که  تمامي مراحل بالا با دقت و حوصله انجام گيرد نکته ديگر اينکه از تماس مستقيم هر نوع محلول يا مايعي با فرش ماشینی یا دستبافت جدا خودداري شود در زير روش پاک کردن لکه هارا توضيح ميدهيم .
لکه آدامس و شمع :
تا جاييکه ممکن است قبل از برداشتن لکه ان را سرد کنيد مقداري يخ را در کيسه فريزر قرار داده تا لکه سخت شود وسفت سپس با ستفاده از پشت چاقو لکه را برميداريم و سطح فرش ماشینی را تميز مي کنيم البته مراقب باشيد بافت فرش ماشینی آسيبي نبيند. 
لکه خون:
 روي لکه خون را فوراً با خميري که از مخلوط کردن آب سرد و نشاسته ذرت درست کرده ايد، بپوشانيد و به آرامي کمي مالش دهيد و آن را مقابل آفتاب بگذاريد تا خشک شود. آفتاب خون را از پارچه خارج کرده و جذب نشاسته مي کند. در صورت نياز اين عمل را چند بار تکرار کنيد.
اگر لکه خون تازه است و خشک نشده محل لکه را با آب سرد و صابون بشوييد.تا بر طرف شود .
کليد واژه:
'فرش ، 'فرش ماشینی' ، 'بافت فرش' ، 'پاک کردن لکه فرش ماشيني' ، 'پوسيدگي فرش ماشيني' ، 'سطح فرش ماشيني' ،' فرش دستبافت'

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا