پرزدهی فرش ماشینی

امروزه تولیدكنندگان فرش در تلاشند تا جهت جلب رضایت خریداران ، فرشی با كیفیت بالا تولید نمایند یکی از مشكلات فرش ماشینی اکریلیکی که در ایران بیشترین کاربرد را دارد پرزدهی فرش ماشینی میباشد.

به منظور کاهش این مشکل توجه به این نکات ضروری می باشد: 

عدم استفاده از الیاف ضایعاتی ، استفاده از بهترین مخلوط الیاف ، استفاده از مقدار بهینه آب و روغن به كار رفته در مرحله آماده سازی الیاف ، تنظیمات مناسب دستگاه ها در سالن ریسندگی ، تاب مناسب نخ ، استفاده از آهار مناسب و توجه به بهترین شرایط تكمیل.‏

در این میان الیافی هستند كه در سطح بالاتری از قسمت زمینه قرار گرفته‌ اند و نمی توانند توسط بافت زمینه و یا نفوذ آهار گرفته شوند و نیز الیافی  وجود دارند كه به مرور زمان در اثر عوامل سایشی مثل پا خوردن از خاب فرش خارج می شوند و روی سطح فرش ماشینی  ظاهر شوند. 

این مسئله در فرش هایی با الیاف  منقطع بیشتر رخ می دهد و به عنوان "پرزدهی فرش ماشینی" مطرح می گردد‎‏.

این مشكل به طور كامل قابل حذف نمی باشد ، البته بعد از مدتی باید ریزش الیاف متوقف شود . مدت توقف و شدت آن : به کیفیت الیاف ، نوع نخ ، ساختمان نخ ، نحوه اتصال خاب به زمینه ، پوشش نخ ، تراكم و طول خاب ، میزان عبور و مرور ، نوع و تناوب مكش بستگی دارد. 

کلید واژه:

'فرش ماشینی' ، 'فرش با کیفیت' ، 'فرش ماشینی اکریلیکی' ، 'الیاف' ، 'نخ' ، 'سطح فرش ماشینی' ، 'پرزدهی فرش ماشینی'

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا