فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی یک نوع قالی است که با استفاده از الیاف و مواد اولیه  توسط ماشین آلات روز دنیا بافته میشود. این گونه از فرش ها به دلیل بکارگیری الیاف غیر طبیعی از قیمت پایین تری نسبت به فرش های دستباف برخوردارند، اما سرعت تولید این نوع بسیار بیشتر از فرش های دستباف است. همچنین تنوع طرح های بیشماری را پوشش میدهد. اولین فرش ماشینی که در کشورمان عرضه گردید متعلق به شهر کاشان است.

کاشان یکی از شهرهای تاریخی و دیدنی است که در قالیبافی شهرت فراوانی دارد. بافت فرش ماشینی در این منطقه به سالها پیش باز میگردد، تمام فرش های عتیقه و باستانی نفیس متعلق به کاشان است که بخشی از آنها از دوران صفویه و قاجاریه بازبافت شده اند و به دلیل قدمت زیادشان در معتبرترین موزه های داخلی و خارجی نگهداری میشود .الیاف درخشان ، پرزهای با طول کم از مشخصات شاخص نخستین منسوجات ماشینی به شمار می آمدند که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت.

برخی از ویژگی های فرش کاشان:

1- در حال حاضراز رج شمارهای پایین تر از 50 استفاده میکنند که باعث درشت بافی میشود .

2- استفاده از نقش هایی که دارای ترنج لوزی شکل است.

3- بکارگیری رنگ های گرم و ترکیب آنها که در زیبایی تاثیر بسزایی دارد.

4- ترنج و شاخ و برگ به حات دندانه دار و یا تیز در فرش های کاشان دیده میشود.

5- فرش های نفیس معمولا از نقشه های دوران صفویه بهره گرفته است. 

6- رنگ ها در قالی های جدید لاکی،بژ و سورمه ای است.

کلید واژه:
'فرش' ، 'فرش ماشینی' ، 'قالی' ، 'فرش ماشینی کاشان' ، 'قالی کاشان' ، 'فرش دستباف' ، 'فرش دستبافت' ، 'قالیبافی' ، 'بافت فرش ماشینی' ، 'منسوجات ماشینی' ، 'ویژگی فرش کاشان' ، 'رنگ قالی'
ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا