انواع فرش ماشینی از نظر جنس خاب

با توجه به جنس نخ خاب فرش ها را به انواع مختلف تقسیم می کنند.

_فرش های اکریلیک

– فرش های پلی استر ( ابریشم نما ) 

_فرش های پلی پروپیلن

_ فرش های شنل اکریلیک 

فرش های اکریلیک :

با دوام ترین و ماندگار ترین فرش های ماشینی فرش های اکریلیک هستند که در شانه و تراکم های مختلف تولید می شوند . هرچه شانه و تراکم های فرش ها بالا تر باشد این فرش ها زیباتر و با دوام تر می شود .

نخ تار در این فرش ها پنبه و نخ پود از کنف یا جوت می باشد . نخ پرز یا خاب آن اکریلیک می باشد .

فرش اکریلیک در مقابل حرارت ، شستشو ، سایش ، تغییر رنگ یا ثبات نوری و آبرفتگی نسبت به سایر فرش های ماشینی مقاوم تر می باشد.

از خصوصیات دیگر فرش اکریلیک از نظر زیبایی می باشد که به مرور زمان از این نظر بسیار کم تغییر می کند و همیشه زیبایی خود را حفظ می کند .

برگشت پذیری فرش پس از فشار نسبت به ضخامت اولیه آن حداقل 72 درصد است .

فرش های پلی استر یا ابریشم نما:

فرشهای ابریشمی ماشینی گونه تلفیقی از هنر و اصالت قالی ایرانی با تکنولوژی روزدنیا می باشد به گونه ای که به سختی می توان تفاوت آن را از فرش ابریشمی دستبافت تشخیص داد.

 جنس این فرش ها از پلی استر می باشد و معروف به فرش های ابریشمی ماشینی هستند باید تاکید کنیم که جنس نخ این فرش ها ابریشم واقعی نیست . این فرش ها وقتی که پهن می شوند با توجه به خواب فرش ، سایه روشن می زنند . این فرش ها را در زمان انتخاب و خرید  باید از همه جوانب نگاه کرد زیرا مانند  فرش های دستبافت ابریشمی از هر طرف به یک رنگ متفاوت دیده می شوند اینگونه فرش ها نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری نسبت به فرش های اکریلیک دارند .

فرش های ابریشم مصنوعی پرز نمی دهند، لطیف و نرم هستند ، فرش دستبافت را تداعی می کنند.

فرش شنل اکریلیک:

فرش های شنل اکریلیک در خانواده فرش های مدرن قرار می گیرد که علاوه بر استفاده از نخ مقاوم دارای طرح های زیبا و فانتزی برجسته می باشد .

تنوع طرح و رنگبندی این فرش آن را در زمره پر فروش ترین فرش های فانتزی قرار داده است مقاومت فرش و قابلیت شستشوی مناسب از ویژگی دیگر این فرش ها می باشد .

کلید واژه:

'جنس نخ خاب فرش ها' ، 'فرش های اکریلیک' ،'فرش های پلی استر '( ابریشم نما ) ، 'فرش های پلی پروپیلن' ، 'فرش های شنل اکریلیک' ، 'فرش های ماشینی' ، شانه ، تراکم ،  'نخ تار' ،  پنبه ، 'نخ پود' ، کنف ، جوت ، 'نخ پرز' ، 'اکریلیک' ، 'فرش اکریلیک'  ، 'برگشت پذیری فرش' ، 'فرشهای ابریشمی ماشینی' ، 'قالی ایرانی' ، 'فرش ابریشمی دستبافت' ، 'خواب فرش' ،  'ابریشم واقعی' ، 'فرش های دستبافت ابریشمی' ، 'فرش دستبافت' ، 'فرش های شنل اکریلیک' ، 'فرش های مدرن' ، 'فرش های فانتزی' ، 'مقاومت فرش' ، 'قابلیت شستشوی مناسب'

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا