بهترین انتخاب برای خرید فرش مورد نظر شما

در انتخاب فرش مراقب اين اشتباهات باشيد

1. خريد فرش در اولین مرحله

اگر مي خواهيد تمام لوازم منزل خود را از ابتدا خريداري کنيد ، اول به سراغ فرش برويد. مطمئنا اگر خريد فرش را به مرحله آخر موکول کنيد ، انتخاب آن ماهها به طول خواهد انجاميد. 

طراحان دکوراسيون ، اولين چيزي که هنگام تزيين خانه تهيه مي کنند ، فرش است در اين صورت آنها راحت تر مي توانند ديگر لوازم خانه مانند پارچه پرده، مبل و ... را هماهنگ با فرش انتخاب کنند. اما اگر خرید فرش را در مرحله آخر قرار دهید انتخاب آن ماه ها به طول خواهد انجامید.

2. استفاده از يک لايه فرش

براي زيباتر شدن خانه خود بهتر است ، يک فرش کنفي بزرگ به رنگ خنثي انتخاب کنید و یک فرش طرح دار روي آن قرار دهيد. اين روش نه تنها باعث زيبايي خانه مي شود بلکه هنگام کثيفي فرش ها ، راحت تر مي توانيد آنها را جابه جا کنيد و بشوريد.

 3.انتخاب فرش هاي خيلي کوچک

فرش هاي خيلي کوچک ، خانه را از آنچه هست ، کوچک تر نشان مي دهند.شما بايد فرشي را انتخاب کنيد که کف خانه را بپوشاند. فرشي که در اتاق پذيرايي استفاده مي کنيد، بايد به قدری بزرگ باشد تا حداقل زير پايه هاي جلويي مبل ها را بپوشاند.

4. انتخاب فرش هاي طرح دار  

 ديوارهاي قهوه اي ، مبل های قهوه اي ، فرش قهوه اي و ... فضاي خانه را يکدست و بي روح نشان مي دهد گاهي تضاد براي ايجاد فضايي شاد در خانه لازم است.

5.استفاده از زير فرشي

قرار دادن موکت در زیر فرش ها علاوه بر اینکه مانع سر خوردن و حرکت و جابجایی فرش ها می شود  به دلیل نرمی سطح موکت هنگام نشستن يا راه رفتن روي آن، احساس راحت تري خواهيد کرد. استفاده از چسب فرش بي فايده است و تنها مواد چسبي موجود در آن به کف پوش آسيب مي رساند.

6.خالی گذاشتن فضای بین فرش ها

از این که فضاهای خالی کف خانه مانند لبه دیوارها را خالی بگذارید، نترسید وجود فضای خالی ، خانه شما را بزرگ تر و زیباتر نشان می دهد.

 کلید واژه:

'انتخاب فرش' ، 'خرید فرش' ، فرش ، 'لایه فرش' ، 'فرش طرح دار' ، 'فرش کنفی بزرگ' ، 'سطح موکت ، 'کف پوش'  ، 'چسب فرش' ، 'فرش کوچک' ، 'زیر فرشی'

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا