فرش های تخفیفی

فرش های تخفیفی که معمولا توسط فروشگاههای اینترنتی فرش و یا شرکت های فرش ماشینی به صورت آنلاین فروخته می شود چند دسته هستند.

معمولا شرکت های فرش آن دسته از فرش هایی را که تعداد آن در انبار در حال کاهش و معمولا نقشه های آن قدیمی و نقشه های جدید در حال بافت می باشند را به عنوان فرش تخفیفی به فروش می رسانند. حال باید گفت تشخیص اینکه فرش واقعا فرش تخفیفی مرغوب و با کیفیتی است یا اینکه فرش درجه دو می باشد برای مشتری کمی مشکل است به همین دلیل  پیشنهاد می شود اگر شما مشتریان عزیز در صدد خرید فرش تخفیفی هستید از شرکت های معتبر فرش ماشینی خرید کنید و از فروشگاه های آنلاین فرش ماشینی که اعتبار چندانی ندارند فرش تخفیفی خرید نکنید. ولی باید محض اطلاع خریداران فرش ماشینی برسانیم که فرش های تخفیفی که توسط فروشگاه های فرش با قیمت پایین تربه فروش میرسند ممکن است فرش درجه دو یا سه باشد و یا اینکه فرش تخفیفی واقعی نیست.

به عنوان مثال: فرش 700 شانه به جای فرش 1000 شانه فروخته می شود و یا نخ فرش اکرولیک یا هیت ست شده نیست و یا فرش تخفیفی فرش طرح 700 شانه است که به جای فرش 700 شانه اصلی تحویل مشتری داده می شود.

در این راستا شرکت فرش مرداس اطلاعاتی را در خصوص تشخیص فرش اصل از غیر اصل در قالب مقاله در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد تا از خرید خود نهایت رضایت را داشته باشند.

 کلید واژه:

'فرش های تخفیفی' ، 'فروشگاههای اینترنتی فرش' ، 'شرکت های فرش ماشینی' ، 'شرکت های فرش' ، فرش ، 'فرش تخفیفی مرغوب' ، 'فرش تخفیفی مرغوب و با کیفیت' ، 'فرش درجه دو' ، 'خرید فرش تخفیفی' ، 'شرکت های معتبر فرش ماشینی' ، 'فروشگاه های آنلاین فرش ماشینی' ، 'خریداران فرش ماشینی' ، 'فروشگاه های فرش' ، 'فرش درجه سه' ، 'فرش تخفیفی واقعی'  ،  'فرش 700 شانه' ، 'فرش 1000 شانه' ، 'نخ  اکرولیک' ، 'نخ هیت ست شده' ، 'فرش طرح 700 شانه' ، 'فرش 700 شانه اصلی'

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا