فرش

اولين فرش هايي که انسان براي بافت استفاده کرد مدل نمد بود که جنس آن از پشم بود وقتي پشم هاي رنگي را براي درست کردن نمد درهم مخلوط کرد به مهمترين بخش بافت قالي پي برد و آن طرح و نقش قالي بود.

 تاريخ شروع بافت قالي به درستي معلوم نيست و مشخص نيست که بافت اين محصول از کدام منطقه شروع شده است. اما بايد گفت ايرانيان از جمله اولين اقوامي هستند که بافت قالي را شروع کرده اند. 

دنياي فرش از دير باز دنياي ايرانيان بوده است. فرش ايراني يعني هنر ايراني گرچه در حال حاضر بسياري از کشور ها از جمله ترکيه ، بلژيک و... سعي دارند در زمره اين هنر قابليت هايي بدست بياورند اما  بايد گفت هنر فرش از آن ايراني بوده و هست.

 به طور کلي ميتوان گفت انسان فرش را بافت تا او را از سرما حفظ کند و به جاي حصير و ني و برگ هاي نخل از قالي استفاده کند. 

 البته در قديم بيشتر روي فرش مينشستند ولي در حال حاضر اين محصول بيشتر جنبه لوکس در خانه ها پيدا کرده است.

 گليم را مي توان جزء اولين فرش ها دانست همچنين اولين قاليچه گره دار منقوش جهان ، قاليچه پازيريک مي باشد که با طرح و نقش جانوران و گلها و تصاوير انسان با لباسهاي هخامنشيان منقوش شده است که در حال حاضر در موزه ي آرميتاژ سنت پيترزبورگ روسيه نگهداري مي شود.

قالي دستبافت را  بايد جزء هنرهاي برتر ايرانيان دانست. فرش ماشيني بعد از فرش دستباف از جايگاه بسيار بالايي برخوردار است. توليد فرش ماشيني در شهرهاي مختلف ايران از جمله کاشان فعاليت زيادي دارد. ( tva ) 

کلید واژه:

 فرش ، قالی ، نمد ، پشم ، 'بافت قالی' ، 'طرح و نقش قالی' ، 'دنیای فرش' ، 'فرش ایرانی' ، 'گلیم' ، 'اولین فرش' ، 'قالیچه' ، 'فرش پازیریک' ، 'قالی  دستباف' ، 'فرش ماشینی' ، 'فرش دستباف' ، 'تولید فرش ماشینی' ، 'هنر فرش' ، ( tva )

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا