نکات کلیدی در انتخاب فرش

فاکتورهاي مهم در انتخاب فرش

به طور کلی فاکتورهاي مختلفی در انتخاب فرش موثر می باشند که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 1) شانه و تراکم فرش: 

 شانه و تراکم فرش از جمله فاکتورهاي مهم در انتخاب فرش می باشد. بر اساس تعاریف موجود میزان تراکم فرش بر اساس تعداد نخ خاب به ازاي هر 10 سانتیمتر سنجیده می شود. هر چه تعداد نخ خاب به ازاي هر 10 سانتیمتر فرش بیشتر باشد ، میزان تراکم فرش بافته شده بیشتر است.

2) جنس نخ خاب فرش:  

به طور کلی از نخ هاي مختلفی مانند اکریلیک ، پلی پروپیلن و پلی استر به عنوان نخ خاب در فرش ماشینی استفاده می شود که هر کدام از این نخ ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند .  

3) بررسی فرش از لحاظ اندازه: 

 پیشنهاد می شود که مشتریان قبل از خرید فرش ،  نسبت به اندازه گیري سایز اتاق خود اقدام نمایند. حصول اطمینان از صحت اندازه طولی و عرضی فرش قبل از خرید فرش لازم و ضروري می باشد. 

 4) ایمنی فرش: 

  به طور کلی ایمنی فرش در فاکتورهایی چون احتمال زمین خوردن و سرش روی فرش و خطر آتش سوزي خلاصه می شود :  

بر اساس بررسی هاي انجام شده باید گفت فرشهاي از جنس پلی استر داراي قابلیت اشتعال پذیري کمتر در مقایسه با فرش هاي از جنس اکریلیک ، پشم و نایلون هستند.

5) راحتی قدم زدن:  

 جهت استفاده از فرش در مصارف گوناگون باید فاکتورهاي مختلفی در نظر گرفته شود. به عنوان مثال: از فرش هاي داراي آهار سفت و ضخامت زیاد می بایست در مکان های پر رفت و آمد و از فرش هاي داراي آهار نرم و انعطاف پذیر در مکان هایی که حجم عبور و مرور کمتراست استفاده نمود.

کلید واژه:

فرش ، 'فرش ماشینی' ، ' انتخاب فرش' ، 'خرید فرش' ،  'شانه وتراکم فرش' ، 'نخ خاب فرش' ، 'جنس نخ خاب فرش' ، 'نخ آکریلیک' ، 'نخ پلی استر'  ،'نخ  پلی پروپیلن' ،  'اندازه فرش' ، 'ایمنی فرش ماشینی' ، ' آهار فرش' ، 'سرخوردن فرش'

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا