چگونه یک فرش مناسب انتخاب کنیم؟

انتخاب فرش مناسب براي فضا و منزل بسيار مهم مي باشد، زيرا فرش از اساس مهم در منزل است که بر شکل ظاهري خانه تاثير بسزايي دارد. 

  در زير به نکاتي که مي تواند در انتخاب فرش مناسب يارتان دهد اشاره مي شود.

1) توجه به نوع استفاده از فرش

 اينکه فرشي را براي چه منظوري خريداري مي کنيدبايد ويژگي هايي چون رنگ ، طرح و کيفيت  را در نظر بگيريد. در صورتي که فرشي را براي مکانهاي پر رفت و آمد و شلوغ  انتخاب مي کنيد بايد فرشتان از کيفيت و مقاومت بالايي  برخوردار باشد داشته باشد که در برابر استفاده زياد بتواند مقاوم  باشد اما اگر فرش را براي يک محل کم رفت و آمد در نظر مي گيريد در صورتي که جنس آن ظريف باشد هم مي تواند مناسب باشد و مورد استفاده قرار بگيرد.

 2) توجه به فضايي که فرش در آن قرار مي گيرد

 در مکان هايي که امکان کثيف شدن فرش بيشتر است ترجيحا از فرش هايي استفاده کنيد که  نقش و نگار آن پيچيده و زياد است  و رنگ  تيره اي دارند و. در اين صورت کثيفي فرش کمتر نمايان مي شود. اما اگر فرش را براي مکاني خلوت و نسبتا تميز در نظر ميگيريد مي توانيد فرش هايي با رنگ روشن انتخاب کنيد.

 3) جنس الياف مورد استفاده در فرش

 فرشها از الياف و نخ هاي مختلفي بافته مي شوند ازجمله:  پشم ، ابريشم ، نايلون ، ابريشم مصنوعي و... که هر کدام از اين الياف مزيتها و معايبي دارند. به عنوان مثال ، اگر جنس الياف فرش شما از نايلون باشدعلاوه بر اينکه قيمت مناسب تري دارد مي توانيد در محلهايي که آب و رطوبت زياد است از آن استفاده کنيد  اما بايد در نظر داشته باشيد که اين الياف به مرور حالت اوليه خود را از دست مي دهند.

 4) رنگ فرش را متناسب با اندازه مکان انتخاب کنيد

 يکي از راههايي که مي توانيد به واسطه آن محل زندگي خود را  بزرگتر و دلبازتر از اندازه واقعي آن نشان دهيد اين است که از اساس رنگ روشن استفاده کنيد که مهمترين آنها فرش مي باشد. در صورتي که فرش را براي چنين فضايي در نظر داريد پس سعي کنيد رنگ آن را روشن انتخاب کنيد.

 5) مقاومت فرش

  فرش هاي پشمي از جمله فرشهايي هستند که به لحاظ ماندگاري کیفیت نسبتا خوبی دارند و از همه قدمت بيشتري دارند اما از معايبي که  براي اين فرشها مي توان نام برد اين است که گرد و غبار بيشتري را به خود جذب مي کنند و تميز کردن آنها کمي دشوار است.

 کليد واژه:

فرش ، 'فرش ماشيني' ، 'انتخاب فرش' ، 'نوع فرش' ، 'نوع استفاده فرش' ، 'ويژگي هاي فرش' ، 'کيفيت فرش' ، 'جنس فرش' ، 'فرش رنگ روشن' ، الياف ، نخ ، 'جنس الياف' ، 'رنگ فرش' ، 'مقاومت فرش' ، 'فرش پشمي' ، 'تميز کردن فرش'

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا