فرش پلی استر

فرش های ماشینی با استفاده از الیاف طبیعی و مصنوعی تولید و ارائه می‌شود. یکی از تفاوت‌های ظاهری فرش ماشینی و فرش دستباف را می توان به عدم استفاده از الیاف طبیعی از جمله ابریشم در فرش ماشینی دانست.  

 در حال حاضر به دلیل دستیابی به زیبایی و درخشندگی فرش های دستباف ، الیاف مصنوعی جایگزینی در فرش ماشینی استفاده می‌شوند . یکی از این نوع الیاف پلی‌استر نام دارد که علاوه بر درخشندگی و زیبایی، مزایای دیگری نیز دارد. که برخی افراد آن را ابریشم مصنوعی نامگذاری کرده‌اند. قیمت این نوع الیاف در مقایسه با اکریلیک و پشم ارزان‌تر است و رنگ‌ پذیری ‌بهتری دارد. در نتیجه زیبایی فرش‌های بافته شده با الیاف پلی‌استر از اکریلیک بیشتر است.

از مزایای دیگر فرش‌های پلی استر ،حالت پیوسته بودن این الیاف است که سبب می‌شود این نوع فرش پرزدهی نداشته باشد.

معایب الیاف پلی استر:

از معایب فرش های پلی استر می توان به عمر کوتاه آن در مقایسه با فرش ماشینی پشم و فرش ماشینی‌ اکریلیک ، دانست.

الیاف پلی‌استر به دلیل لطافت زیاد نسبت به دیگر الیاف زودتر از سایر فرش‌ها آسیب می‌بینند و استفاده‌ی آن‌ها در محل‌های پررفت و آمد و در مقابل درهای ورودی توصیه نمی‌شود. استفاده از فرش ماشینی پلی‌استر می‌تواند در محل‌های پذیرایی که رفت و آمد در آن کمتر است انتخابی مناسب باشد.

خواص و ویژگی های پلی استر

1 - عدم حساسیت زایی

2 - عدم پرزدهی

3 - نرمی و لطافت 

4 - ثبات شستشویی بالا

5 - عدم رشد قارچ و باكتری

6- ثبات بالای گرمایی و حرارتی

7 - مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی 

با توجه به حجم بالای تولید فیلامنت پلی استر و روند روبه صعود آن در آینده می توان به اهمیت بالای آن در دنیا و در صنایع فرش ماشینی پی برد .

کلید واژه:

 

فرش ، 'فرش های ماشینی' ، الیاف ، 'فرش دستباف' ، ابریشم ، 'الیاف مصنوعی' ، 'ابریشم مصنوعی' ، 'اکریلیک و پشم' ،  'فرش‌های بافته شده' ، 'فرش ماشینی پشم' ، 'فرش ماشینی‌ اکریلیک' ، 'پرزدهی فرش' ، 'فرش ماشینی پلی‌استر' ، 'معایب الیاف پلی استر' ، 'فیلامنت پلی استر' 

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا