خرید فرش گرد ( دایره ) و بیضی

تهيه فرش ماشيني گرد
در بين توليدات فرش ، اشکالي چون گرد و بيضي از جمله اشکال هندسي مي باشند که می توان تهيه ي آن در مدل هایی چون با تراکم بافت 700 شانه و 1000 شانه را مشاهده کرد.
فرش را که در ابتدا به صورت دستبافت و با نقش هاي الهام گرفته از طبيعت همراه با شاخ و برگ گل و گياهان بود فرشي ساده و زيبا در اندازه هاي مختلفي چون 6 متری ، 9 متری و 12 متري بود اما  امروزه نوع ماشيني با توليدات انواع آن در مدل هایی چون پرزبلند، فانتزي، فرش کودک در اشکال مختلف مانند گرد ، بيضي ، کناره با اندازه هاي متفاوت و زيبا راونه ي بازار مصرف شدند.
توليدات فرش ماشيني را نمي توان تنها در مدل هاي مستطيل یافت بلکه امروزه در مدل هایی چون گرد و بيضي بافته و تولید می شوند.  فرش هایی با طرح بيضي و گرد از جمله توليدات فرش به صورت خاص بوده اند که توليد آن به دليل کم بودن تقاضا براي خريد اغلب در مدل هاي سفارشي تهيه مي گردد.
سفارش توليدات اين نوع از فرش ها به اين ترتيب است که فرد با ديدن طرحي از بين فرش هاي 9 متري يا  مدل هاي مستطيل شکل آن را در نقش فرش هاي گرد انتخاب می کند.

کلید واژه:

فرش ، 'فرش ماشینی' ، 'فرش گرد' ، 'فرش بیضی' ، 'فرش دایره' ، 'خرید فرش ماشینی گرد' ، 'فرش ماشینی بیضی' ، 'فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه' ، 'فرش زیبا' ، 'فرش 12 متری' ، 'فرش 9 متری' ، 'فرش 6 متری' ، 'فرش پرز بلند' ، 'فرش فانتزی' ،' فرش کودک' ، 'تولیدات فرش ماشینی' ، 'سفارش فرش' 

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا