مزایای فروش اینترنتی فرش ماشینی و فرش دستباف نسبت به خرید و فروش سنتی

خرید فروش سنتی ، تجربه ای است دیرینه که قدمت آن به صدها سال می رسد ، در واقع از زمانی که انسان پا بر کره خاکی گذاشت و نیاز به تبادل کالا و خدمات پیدا کرد ، خرید و فروش شکل گرفت ، اما پس از ظهور اینترنت ، روش دیگری از خرید و فروش به دنیا معرفی شد ، به نام خرید و فروش اینترنتی !

 بسیاری از عوامل در زندگی امروزی دست به دست هم داده اند تا افراد را به سمت فروشگاه های اینترنتی بکشانند ، در عین حال هنوز هم بسیاری از افراد ، خرید سنتی را به خریدهای اینترنتی ترجیح می دهند ، در این مقاله ، به برخی از مزایا ی خرید و فروش فیزیکی و اینترنتی فرش ماشینی و فرش دستبافت می پردازیم.

از جمله مزایای خرید سنتی نسبت به خرید اینترنتی فرش می توان به موارد زیر اشاره کرد :

امکان لمس و مشاهده فرش دستباف و فرش ماشینی از نزدیک در فروشگاه های سنتی.

امکان ارتباط با افراد و گشت و گذار در خارج از خانه و برآورده شدن نیازهای اجتماعی در هنگام خرید از فروشگاه های سنتی.

در خصوص مزایای خرید اینترنتی نیز می توان موارد زیر را برشمرد :

کاهش هزینه های جانبی مثل رفت و آمد و حذف خریدهای غیرضروری ، در هنگام گشت و گذار در فروشگاه های سنتی.

عدم محدودیت جغرافیایی : یک فروشگاه سنتی به منطقه محدودی خدمات می دهد اما خرید و ارسال سفارش از یک فروشگاه آنلاین به دورترین نقاط کشور امکان پذیر است.

عدم محدودیت زمانی : فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی در هر لحظه از شبانه روز آماده سرویس دهی به مشتریان است.

امکان دریافت اطلاعات کامل کالا از سایت ها : اکثر فروشگاه های اینترنتی ، اطلاعات  فنی جامعی را در خصوص محصولات خود ارائه می دهند که شاید ارائه این اطلاعات به یک یک مشتریان در یک فروشگاه سنتی فرش ماشینی ، امکانپذیر نباشد.

امکان مقایسه محصولات : هنگام خرید اینترنتی فرش ماشینی به راحتی و با صرف زمانی اندک ، می توان با کمی جستجو در سایت ، تنوع و کیفیت محصولات را با یکدیگر مقایسه کرد.

کاهش مصرف انرژی و زمان : از آنجا که خرید اینترنتی فرش ماشینی می تواند از خانه ، محل کار یا هر نقطه دیگری صورت گیرد ، دیگر نیازی به جابه جایی بین فروشگاه های مختلف و صرف انرژی و زمان زیاد نیست.

پس انداز کردن پول در جیبتان : در اکثر فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی جهت جذب مشتری و فروش محصول به آن و کم بودن هزینه های جانبی فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه سنتی ، قیمت فرش ماشینی با قیمت مناسب تری عرضه می شود، همچنین تفاوت قیمت فرش ماشینی در فروشگاه اینترنتی در مقایسه با فروشگاه سنتی را تا 30 درصد ارزان تر دانست.

سهولت معامله : در اکثر فروشگاه های اینترنتی فرش این امکان فراهم شده که افراد می توانند محصول را در صورت عدم رضایت ، آن را بازگردانند.

و در پایان توجه به مطالب فوق، بهترین مزیت خرید اینترنتی فرش ماشینی را قیمت مناسب و راحتی در خرید می توان دانست.

کلید واژه:

فرش ، فرش ماشینی' ،  'فروش سنتی' ، 'خرید و فروش سنتی' ، 'خرید و فروش اینترنتی' ، 'فروشگاه های اینترنتی' ،  'خرید و فروش اینترنتی فرش ماشینی و فرش دستبافت' ، 'خرید اینترنتی فرش' ، 'مشاهده فرش دستباف و فرش ماشینی' ، 'فروشگاه آنلاین' ،  'فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی'  ،  'قیمت فرش ماشینی' 

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا