فرش ضد حساسیت چیست؟

شاید شما فکر می کنید آلودگی هوا و محیطی تنها در خارج از محدوده خانه وجود دارد اما اشتباه می کنید ، آلودگی هوا و محیط در داخل خانه حتی می تواند خطرناک تر از فضای بیرون باشد ، به این نکته توجه داشته اید که بسیاری از مردم وقتی در خانه فرش ماشینی پهن می کنند از سردردهای مزمن ، خارش پوستی ، سوزش چشم و گلو و هچنین از حساسیت های مربوط به فرش شکایت می کنند.

فرش ماشینی نامرغوب و غیر استاندارد می تواند گازهای مضر جهت افزایش حساسیت فرش ماشینی تولید کنند . سعی کنید در هنگام خرید فرش‌های ماشینی با الیاف مرغوب و استاندارد را انتخاب کنید وازفروشندگان فرش ماشینی بخواهید ، فرش ماشینی را برای حمل و نقل لوله نکنند و بصورت باز تحویل شما دهند . حتما چند روز قبل از پهن کردن فرش ماشینی ، آن را در جایی آویزان کنید تا کاملا هوا بخورد و تا حدی از میزان سرایت آلرژی جلوگیری به عمل آورید . ضمنا زمانی که می‌خواهید فرش ماشینی را پهن کنید ، بهتر است از خانه خارج شوید و بگذارید به مدت یک روز هوا بخورد.

فرشهای ماشینی با توجه به ساختار و مواد اولیه موجود در آن زمینه ساز رشد ، تکثیر و انتشار انواع بیماری ها و بالاخص بروز حساسیت های پوستی و قارچی در انسان ، مخصوصا کودکان می گردد. 

فرش خانه خود را همیشه تمیز و پاک نگه دارید و از جارو کردن آن ها ترس نداشته باشید . راه رفتن روی فرش کثیف باعث بلند شدن ذرات حساسیت زا در هوا می شود و با تنفس شما باعث ورود پرزهای ریز فرش ماشینی در کلیه می شود.

گروه صنعتی فرش مرداس با توجه به مشکلات متعدد فوق بر این صدد شد راه حلی مناسب جهت ضد حساسیت بودن فرش ماشینی ارائه دهد.

فرش مرداس با به کار گیری بهترین مواد اولیه و الیاف آکرولیک توانسته است کمک شایانی به سلامت مصرف کنندگان کند و تمام نگرانی های مربوط به حساسیت فرش ماشینی را از بین ببرد.

از مزیت های قابل توجه فرش ماشینی مرداس می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 ضد حساسیت و آلرژی بودن فرش ماشینی

 ضد الکتریسیته ساکن بودن فرش ماشینی

  عدم رشد ، تکثیر و انتشار انواع بیماری های پوستی و قارچی 

 تضمین طول عمر فرش ماشینی

کلید واژه:

فرش ، 'فرش ضد حساسیت' ، 'فرش ماشینی' ، 'حساسیت های فرش' ،  'فروشندگان فرش ماشینی' ، 'فرش ماشینی نامرغوب و غیر استاندارد' ، 'الیاف ، پهن کردن فرش ماشینی' ، 'فرش کثیف' ، 'پرزهای فرش' ، 'گروه صنعتی فرش مرداس' ، 'الیاف آکرولیک' ، 'فرش ماشینی مرداس' ، 'عمر فرش ماشینی'

ادامه
فرش ماشینی با کیفیت
تضمین بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
خرید فرش همراه با پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت بازگشت وجه خرید فرش
ضمانت بازگشت تا 7 روز
ارسال رایگان فرش ماشینی
ارسال سریع و رایگان
اطلاعات تماس
لینک های مهم
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی و انبارکاشان : خیابان شهید رجایی - مجتمع تجاری اداری صفویه - طبقه 3 - واحد 30 - کد پستی 8741739571
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 03155404323 - 09133617151
  • خرید فرش ماشینیدفتر مرکزی تهران : جنت آباد مرکزی (بالای همت) - برج اداری و تجاری کوروش - طبقه 1 - واحد 6
  • خرید فرش ماشینی شماره های تماس : 02144899307 - 02144898827
  • خرید فرش ماشینی آدرس کارخانه : آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار 3 (تولید) - پلاک 112
  • ایمیل
  • قیمت فرش کاشان ساعات کار و پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرداس می باشد

  ارسال رایگان فرش و ضمانت 5 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش و تخفیف انواع فرش ماشینی درجه یک ليست قيمت فرش ماشيني که در فرش مرداس هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک خريد فرش داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در فرش مرداس عرضه مي شوند. در فرش مرداس که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی فرش مرداس با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از تولید فرش کاشان تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان : یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش مرداس موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید .

رفت به بالا